+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]

Naturalny Ekologiczny Odkamieniacz

222,00  brutto

Naturalny Ekologiczny Odkamieniacz do ekspresu 5 l

Zastosowanie Naturalny odkamieniacz do ekspresu szybko i skutecznie usuwa nawet największe osady wapienne, czyli tzw. kamień.
Regularne stosowanie odkamieniacza przedłuża żywotność Twojego ekspresu do kawy oraz zmniejsza zużycie energii elektrycznej w Twoim domu.
Składniki: woda, kwas mlekowy Wysoką jakość odkamieniaczy zapewnia kwas mlekowy ponieważ: Kwas mlekowy został zaakceptowany przez IFOAM – INTERNATIONAL FEDERATION OF ORGANIC AGRICULTURE MOVEMENTS (międzynarodową organizację nadzorującą produkcję żywności w oparciu o kryteria rolnictwa ekologicznego ze standardami międzynarodowymi).
Kwas mlekowy w odróżnieniu od kwasu octowego jest całkowicie przyswajalny przez organizm zarówno ludzki jak i zwierzęcy, a tym samym nie powoduje uszkodzenia wątroby, nerek i pęcherza.
Dzięki własnościom bakteriostatycznym hamuje rozwój szkodliwych drobnoustrojów w przewodzie pokarmowym, co zabezpiecza właściwy proces trawienia.
Z tych względów posiada szerokie zastosowanie w produkcji rolnej do konserwacji pasz i żywienia zwierząt.
Sposób użycia: Opróżnij pojemnik na wodę w ekspresie Wlej 100 ml odkamieniacza do pojemnika na wodę Uzupełnij pojemnik 1 litrem wody Włącz program odkamieniania (zgodnie z instrukcją dla danego modelu) Po zakończeniu procesu wypłucz pojemnik i uzupełnij wodą Rozpocznij tryb płukania ekspresu Aby Twoja kawa zawsze była doskonała w smaku, stosuj odkamieniacz do ekspresu raz w miesiącu.

close
5%

zniżki dla Ciebie 🎁

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

Nie wysyłamy SPAMu! Przeczytaj privacy policy .

Waga 5 kg
SKU: ŚRO000030 Kategoria:
Aktualizuję ...
  • Brak produktów w koszyku.