+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]

PAPIER BEZGILZOWY

31,68  brutto

Ekologiczny wypełniacz paczek

Zastosowanie:

–  szybkie wypełnienie przestrzeni wnętrza paczek i pudełek

– pakowanie produktów jako papier pakowy

– przekładka między warstwami produktów na palecie

– ochrona powierzchni w pomieszczeniach podczas prac remontowych

Wypełniacz papierowy doskonale dopasowuje się do pustej przestrzeni paczek.

Ekologiczny wypełniacz paczek

gramatura: 80 g/m2

szerokość rolki: 38 cm

wielkość rolki: 38cm x 200mb

waga: 6kg

kolor papieru: brązowo-szary

Rozwijanie rolki od wewnątrz.

Cena dotyczy 1 sztuki rolki

 

Dlaczego warto stosować papier do wypełniania paczek? Z tym pytaniem boryka się wiele osób, które potrzebują wysłać swoje paczki. Nic dziwnego, nikt przecież nie chce, aby nadana przez nas paczka dotarła do celu uszkodzona. Dlatego też postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej kwestii tego, dlaczego warto stosować do wypełniania paszek papier. Dzięki nam poznacie zalety stosowania papieru jako wypełnienia wysyłanych paczek.

Bezpieczeństwo paczki przede wszystkim

Podstawowym celem stosowania papieru do wypełnienia paczek, jest ich zabezpieczenie przed zniszczeniem, poprzez ustabilizowanie przedmiotów, które są wewnątrz naszej paczki. W ten sposób nie będą się one obijały w trakcie transportu. Ponadto w ten sposób możemy nieco zamortyzować naszą paczkę, od różnego rodzaju uderzeń. Jest to szczególnie ważne, jeżeli w paczce są przedmioty kruche, lub narażone szczególnie na potłuczenie, jak na przykład porcelana czy też szkło. Papier do wypełniania paczek może być też z powodzeniem stosowany jako tak zwana przekładka, czyli warstwa oddzielająca jeden przedmiot od drugiego. Kolejną jego zaletą jest też cena- papier jest często dużo tańszy niż na przykład styropian, co może mieć spore znaczenie, jeżeli mamy do wysłania wiele paczek, oraz znacznie bardziej ekologiczny, gdyż po pierwsze może być on użyty do recyklingu, po drugie znacznie szybciej ulega on rozkładowi, niż wspomniany przez nas styropian czy też plastik. Dobrze owinięty papierem przedmiot ma znacznie większe szanse dotarcia do celu w całości, niż przedmiot, który jest zabezpieczony innymi materiałami.

Reasumując

Mimo upływu lat papier wciąż jest jedną z lepszych opcji, jeżeli chodzi o zabezpieczenie przed uszkodzeniem naszych pacek. Jest on nie tylko tani, ale zarazem skuteczny. Ponadto jest on także ekologiczny- nawet jeżeli zdecydujemy się na jego wyrzucenie, to łatwo można go przerobić na coś innego. Dlatego właśnie warto wykorzystać go do zabezpieczenia przed uszkodzeniami w mogącymi powstać w czasie transportu naszych paczek.

close
5%

zniżki dla Ciebie 🎁

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

Nie wysyłamy SPAMu! Przeczytaj privacy policy .

Aktualizuję ...
  • Brak produktów w koszyku.