Warning: unlink(/usr/home/maciekw/domains/selglam.com/public_html/wp-content/cache/wpo-minify/tmp/css-c6b8284f.css.transient): No such file or directory in /usr/home/maciekw/domains/selglam.com/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 868
+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          info@selglam.com

Contemporary Pendant Lighting

Interior

Minimal Rotating Disc Wall Clock

Decoration

Bamboo Zigzag Pattern Basket

Essentials

Bieżniki fizelinowe to szybka i wygodna dekoracja stołu. W ofercie dostępne bieżniki w różnych długościach.

Wygodna forma użycia wystarczy tylko rozwinąć bieżnik i dostosować długość bieżnika do rozmiaru stołu. Dłuższe bieżniki zawierają perforację, co zapewnia jeszcze większą wygodę użycia, dzięki temu możemy w szyki sposób dostosować go do wymiarów stołu.
Bieżniki fizelinowe posiadają większą gramaturę w porównaniu bieżnikami papierowymi, dzięki temu w dotyku przypominają materiał, ale w odróżnieniu od tradycyjnych bieżników materiałowych są dużo bardziej wygodniejsze w użyciu.

W ofercie dostępna pełna gama kolorów i wzorów, dzięki temu można dopasować dekorację do różnych okazji. Bieżniki są bardzo wytrzymałe, dlatego są idealnym zamiennikiem bieżników materiałowych.
Chronią powierzchnię stołów przed zaplamieniem i zniszczeniem.

Zastosowanie bieżników fizelinowych w porównianiu z bieżnikami materiałowymi jest dużo bardziej ekonomiczne, ponieważ pozwala zaoszczędzić czas i środki na pranie.
Doskonale współgra z serwetkami fizelinowymi. Zastososowanie podczas różnego rodzaju imprez, wydzarzeń.

Udekoruj pięknie, efektownie i szybko swój stół przy użyciu bieżników fizelinowych.

Aktualizuję ...
  • Brak produktów w koszyku.