+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]

Contemporary Pendant Lighting

Interior

Minimal Rotating Disc Wall Clock

Decoration

Bamboo Zigzag Pattern Basket

Essentials

Pudełka kartonowe

– ekologia, personalizacja i styl
Papierowe kartony to bardzo często spotykany i jednocześnie niezwykle praktyczny sposób na ekonomiczne spakowanie paczki. Każdy sprzedawca, który zajmuje się e-commerce wie, że koszty wysyłki, które najczęściej obciążają portfele klientów nie powinny być drogie. Tekturowe pudełka nie tylko są ekonomiczne, ale umożliwiają też szybkie i łatwe zapakowanie towaru. Zabezpieczają go w czasie transportu, są ekologiczne, a jednocześnie mogą zostać spersonalizowane tak, aby niosły ze sobą konkretny przekaz. Personalizacja oznacza również możliwość umieszczenia logo marki na opakowaniu, dzięki czemu klient od razu przy odbiorze paczki wie, z jakiego e-sklepu pochodzi przesyłka. Estetyczne wizualnie i ekologiczne opakowanie to coś, na co osoby zamawiające produkty przez Internet coraz częściej zwracają uwagę. Zakup firmowych opakowań na paczki będzie szczególnie opłacalny gdy przedsiębiorstwo planuje nawiązać współpracę z influenserami, którzy przed kamerą lub na łamach bloga tematycznego będą recenzować lub po prostu polecać konkretne towary. Zdjęcia oraz ujęcia filmowe z pięknym opakowaniem oraz rozpakowywaniem ładnie zapakowanej paczki to również świetna reklama dla marki.
Pudełka w stylu zero waste: opłacalny sposób na pakowanie towaru
Styl zero waste od kilku lat konsekwentnie wchodzi na polski rynek. Coraz więcej osób w naszym kraju oraz w państwach zachodnich interesuje skład opakowania oraz to w jaki sposób (neutralny czy negatywny) wpływa ono na środowisko naturalne. Ekologiczne pudełka tekturowe to znakomity sposób na przekazanie swoim klientom informacji o tym, że firma też jest „pro eko”. Zaletą takich pudełek jest też to, że można używać ich wielokrotnie. W praktyce oznacza to, że osoba, która otrzymała paczkę z logo marki, będzie mogła nadal korzystać z pudełka, a nadrukowane logo jeszcze nie raz przypomni jej o udanych zakupach oraz samym sklepie, w którym zostały one dokonane. Wśród oferowanych przez nas produktów można znaleźć pudełka papierowe w różnych rozmiarach i kształtach, przez co praktycznie do każdego rodzaju towaru można znaleźć odpowiednie opakowanie zero waste.

Pudełka kartonowe – producent

Pudełka fasonowe, klapowe to szybki i wygodny sposób na zapakowanie produktów pod wysyłkę e-commerce.
Stanowią podstawę w tworzeniu doskonale zapakowanej przesyłki, doskonale zabezpieczają zapakowane produkty przed uszkodzeniem podczas transportu.

Pudełka świetnie sprawdzą do tworzenia pudełek prezentowych lub przesyłek subskrypcyjnych.
Pudełka to produkt ekologiczny, który można wykorzystywać wielokrotnie.

W ofercie różne rodzaje oraz różne wymiary pudełek, dzięki temu można dopasować do swoich produktów i potrzeb.
Wśród pudełek posiadamy pudełka z wygodną zrywką, która powoduje, że przy pakowaniu nie ma konieczności używania taśmy.

Doskonale współgrają z ekskluzywnymi papierami do pakowania, wypełnieniem do paczek w postaci wiór papierowych tworząc wspaniały unboxing experience.
Możliwość personalizacji pudełka poprzez zadruk logo lub dowolnej grafiki – jest to świetny sposób na dodatkowe działania marketingowe.

Możliwość wykonania nadruku i personalizacji pudełka.

Aktualizuję ...
  • Brak produktów w koszyku.