+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]
naklejka baner 1
+48 787 350 963          [email protected]
naklejka baner 2
naklejka baner 3
naklejka baner 4
naklejka baner 5

Naklejki z logo

, inaczej Stickery to małe naklejki w różnych kształtach, kolorach, które możesz użyć naklejając na powierzchnię płaską.
Użyj naklejek do wykończenia swojej przesyłki, oznaczenia produktu, lub brandowania pudełka.

Na naklejce możesz nadrukować logo firmy, motywacyjne hasło lub dowolną grafikę, podkreślając tym samym wizerunek marki czy przekazu.

Wykończ pięknie swoją przesylkę umieszczając spersonalizowaną naklejkę na papier silk i podkreśl jej oryginalność.
Ta niepozorna naklejka stanowi element, który dopełnia cały unboxing i jest świetnym narzędziem marketingowym, ponieważ możesz umieścić ją praktycznie wszędzie, zwiększając zasięg Twojej marki.
Firma, która pakując swoje produkty dba tym samym o perfekcyjny unboxnig, czyli proces otwierania paczki, który sprawia, że klient na długo zapamiętuje Twoją firmę.

Wykonujemy naklejki w pełni ekologiczne na papierze z różnym wykończeniem – matowym albo błyszczącym. A także wykonamy dla Ciebie dowolny kształt naklejki gdzie jedyną barierą jest Twoja wyobraźnia.

Realizujemy zamówienia już od 200 sztuk.
Jeżeli chcesz stworzyć swoją naklejkę wyślij nam grafikę w formacie .pdf lub .png na [email protected]

Możliwość wykonania różnych kształtów, wymiarów oraz kolorów.
Dopasuj naklejkę do wizerunku swojej paczki i firmy.

Personalizacja opakowania przy użyciu naklejek

Stickery to znakomity sposób na spersonalizowanie opakowań, w których przesyłane będą paczki z zamówieniami dla klientów czy pakiety prezentowe dla ważnych partnerów biznesowych. Estetyczne opakowanie z naklejką stanowi nieodzowny element dbania o wizerunek marki. Dzięki estetycznym naklejkom na opakowaniach można nie tylko świetnie się wyróżnić na rynku, ale również zadbać o pogłębienie świadomości marki wśród klientów oraz istotnych dla niej kontrahentów. Nowoczesne naklejki z logo mają postać stosunkowo niewielkich naklejek o różnorodnych kolorach oraz kształtach, które umieszcza się na opakowaniu w bardzo prosty sposób. Dzięki temu brandowanie pudełka trwa naprawdę krótko, a jednocześnie jest bardzo efektowne i na czasie. Przesyłka oznaczona w ten sposób z pewnością zostanie doceniona przez niejednego klienta, ponieważ obecnie wiele osób dużą wagę przykłada do sposobu pakowania paczek. Ekologiczne pudełko tekturowe ozdobione stickerami to znakomity i jednocześnie bardzo ekonomiczny sposób na pozytywne wyróżnienie się na rynku.

Oryginalne opakowanie – dlaczego jest tak ważne?

Wzrastająca liczba osób, które zwracają uwagę na opakowania nie jest jedynym powodem, dla którego warto zastanowić się nad zakupem oryginalnych stickerów. Obecnie bardzo popularnym sposobem na zdobycie nowych klientów jest nawiązywanie współpracy z influenserami, którzy na łamach bloga w reportażu fotograficznym lub w ramach filmu opublikowanego na portalach społecznościowych organizują specjalny unboxing, czyli otwarcie przesyłki. Influenserzy odpakowujący produkt przed kamerą lub przed obiektywem aparatu fotograficznego często pokazują cały proces otwierania przesyłki – dlatego właśnie ciekawe pudełko jest tak ważne. Sticker z oryginalnym logo czy ciekawym hasłem może zostać pokazany wielu potencjalnie zainteresowanym osobom, dlatego też ma dużą moc marketingową. Taki znaczek pozytywnie wpływa również na samą pamięć o marce – klienci oraz osoby oglądające relację z unboxingu na dłużej zapamiętają e-sklep, z którego został zamówiony towar.

Aktualizuję ...
  • Brak produktów w koszyku.