+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]

Contemporary Pendant Lighting

Interior

Minimal Rotating Disc Wall Clock

Decoration

Bamboo Zigzag Pattern Basket

Essentials

Ekologiczna alternatywa dla foli bąbelkowej czy stretch.
Bezpieczeństwo i wydajność w biodegradowalnym wydaniu

Ekologiczne podejście do wypełniaczy: PAPIER 3D KRAFT
Odpowiednie zabezpieczenie wysyłanego towaru tak, aby nie uległ on uszkodzeniu w trakcie przesyłki jest bardzo istotne dla wszystkich przedsiębiorców, którzy zajmują się sprzedażą e-commerce. Internauci, którzy kupują różne przedmioty przez Internet chcą otrzymać zamówiony produkt w idealnym stanie, ale czy używanie nieekologicznych opcji typu folia bąbelkowa czy stretch są naprawdę konieczne? Nasz nowy produkt – PAPIER 3D KRAFT pokazuje, że nie! Oferowana alternatywa doskonale sprawdza się w roli wypełniacza, dzięki któremu towar będzie tak samo dobrze zabezpieczony jak gdyby sprzedawca użył tradycyjnej folii.

PAPIER 3D

kontra folia: dlaczego warto?
Skoro folia bąbelkowa i stretch sprawdza się tak samo dobrze jak PAPIER 3D KRAFT to właściwie dlaczego warto zacząć go stosować? Już śpieszymy z odpowiedzą na to pytanie! Obecnie wiele osób (także Internautów i potencjalnych klientów e-sklepów, niezależnie od branży) przykłada dużą wagę do ekologicznego stylu życia. Zero waste stał się modny także w Polsce dzięki licznym influenserom, którzy skutecznie promują takie podejście do życia. PAPIER 3D KRAFT stanowi ekologiczny zamiennik folii, dzięki któremu każdy sprzedawca może pokazać swoim klientom, że on także jest „za” ekologią. Dzięki temu sposób postrzegania marki będzie lepszy, a miłośnicy zero waste mogą też częściej decydować się na zakupy.
Zalety ekologicznego wypełniacza w praktyce
PAPIER 3D KRAFT jest bardziej efektowny wizualnie niż zwykła, przezroczysta folia z bąbelkami. Struktura plastra miodu, jaką tworzy nasz wypełniacz daje piękny efekt 3D, ale jest również elastyczna, przez co doskonale dostosowuje się do kształtu produktów niezależnie od ich kształtu czy formy. Po naciągnięciu papieru na towar, papier nie rozwija się, a kolejne warstwy przylegają do siebie – dzięki temu produkt jest dobrze zabezpieczony, a samo pakowanie – łatwe i szybkie. Duża wydajność wypełniacza to kolejna zaleta – PAPIER KRAFT 3D jest sprzedawany w rolkach po 450 m.

Aktualizuję ...
  • No products in the cart.