+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]

Contemporary Pendant Lighting

Interior

Minimal Rotating Disc Wall Clock

Decoration

Bamboo Zigzag Pattern Basket

Essentials

Produkty do pakowania

to zbiór produktów dzięki którym bez problemu zapakujesz każdy prezent czy zamówienie

Pakowanie ekologicznie i z klasą
Estetyczne opakowanie obecnie staje się coraz częstszym wyróżnikiem dla marek, które chcą być uznawane za premium i pokazywać swoją wysoką jakość. Ładnie zapakowana paczka z przekazem to nie tylko doskonały sposób na dodatkową reklamę, ale też przekaz, dzięki któremu wizerunek marki może stać się bardziej pozytywny. W naszej ofercie mamy wszystko, co jest potrzebne, aby ekologicznie, sprawnie i estetycznie zapakować towar do klienta, podarunek dla bliskiej osoby czy dla ważnego kontrahenta marki. Nasze zestawy do pakowania oraz pojedyncze produkty doskonale sprawdzą się w przypadku firm zajmujących się sprzedażą wysyłkową online, ale również w przypadku konkursów firmowych z nagrodami.
Personalizacja i ekologia to nasze priorytety
Tworząc produkty do pakowania związane z pakowaniem paczek dbamy o to, aby nasze dwa główne priorytety były w 100% zrealizowane. Są nimi personalizacja oraz ekologia. Personalizacja pudełek, wstążek, stickerów czy innych dodatków oznacza możliwość umieszczenia na produktach logo czy hasła reklamowego marki. Dzięki temu rozwiązaniu opakowanie staje się bardziej firmowe i oryginalne. Ekologia oraz styl życia zero waste są również dla nas bardzo ważne, dlatego też oferujemy produkty, które nie wpływają negatywnie na zanieczyszczenie środowiska w takim stopniu jak ich sztuczne zamienniki w rodzaju folii, taśmy i tradycyjnych reklamówek.
Szeroki przekrój produktów do pakowania
Nasza oferta w zakresie aksceoriów do pakowania paczek, przesyłek oraz prezentów jest naprawdę bogata i różnorodna. Posiadamy standardowe produkty jak np. torby papierowe, pudełka kartonowe w różnych rozmiarach czy ekologiczne wypełniacze, ale w naszej ofercie nie brakuje również innych dodatków. Wstążki z logo świetnie ozdobią  zarówno specjalną przesyłkę premium, jak i zupełnie standardową paczkę z zamówionym towarem do klienta. Taki dodatek z pewnością zapadnie w pamięć i wzbudzi pozytywne skojarzenia z marką. Oryginalne otulacze na butelki to doskonały sposób na zabezpieczenie płynów, ale również ciekawe opakowanie prezentowe na alkohol, sok, szampon czy serum kosmetyczne.

Aktualizuję ...
  • No products in the cart.