+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]

Contemporary Pendant Lighting

Interior

Minimal Rotating Disc Wall Clock

Decoration

Bamboo Zigzag Pattern Basket

Essentials

Wiórka papierowe to idealne wypełnienie wszelkiego rodzaju paczek, prezentów, koszy prezentowych. Zapobiegają uszkodzeniom przedmiotów i dodają estetyki. Dobrze wchłaniają wilgoć. Są wolne od kurzu, zaletą jest bardzo niski współczynnik pylenia co korzystnie wpływa na estetykę i wygodę użytkowania. Wiórki są wytwarzane z rozdrobnionego papieru 100 % celuloza barwiona w masie, o gramaturze 60 g.

Oferujemy wiórka papierowe, dostępne w wariantach 2 mm i 4 mm, w szerokiej gamie kolorów.
Jesteśmy producentem wiór papierowych. Jeżeli potrzebujesz ilości hurtowej skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem.

Kolorowe wiórka papierowe nieodbarwiają się, nie blakną.

Dostępne kolory: biały, kraftowy, pomarańczowy, szary, czarny, bordowy, czerwony, zielony, granatowy, niebieski, żółty, różowy, miętowy, jasnoniebieski, jasnoróżowy, ecru.

Dwa rodzaje karbowania: ZigZag oraz Spaghetti

Wióra papierowe to ekologiczne wypełnienie przesyłki, produkty jest w pełni ekologiczny – produkt zero waste, po spełnieniu swojej funkcji mogą być wykorzystane ponownie. Biodegradowalne.

Sprzedaż na kilogramy: Sprzedajemy w formie sprasowanej w kostkach lub luźnej pakowane w pudełka. Ilości hurtowe i detaliczne.

Wiórka papierowe

Chronią delikatne produkty podczas transportu przed uszkodzeniem mechanicznym. Doskonale amortyzują pakowane produkty dlatego znajdą rówież zastosowanie przy pakowaniu koszy prezentowych.
Absorbują ciecze w przypadku rozlania podczas transportu – wysoka chłonność wiór papierowych.
Wiórka papierowe to świetny – eco zamiennik różnego rodzaju wypełniaczy z folii i folii bąbelkowej.

Nasza firma jest polskim producentemwiórek papierowych które nadają wyjątkowego i oryginalnego wyglądu prezentom, koszykom prezentowym oraz paczkom. Jest to zasługa rozmaitości typów wiórek w naszej ofercie. Gama kolorystyczna papierowych wypełniaczy jest bardzo szeroka. Do wyboru są takie kolory jak: biały, kraftowy, pomarańczowy, szary, czarny, bordowy, czerwony, zielony, granatowy, niebieski, żółty, różowy, miętowy, jasnoniebieski, jasnoróżowy oraz ecru. Dostępne są dwa rodzaje karbowania: Spaghetti (jest bardzo sprężysta i wygodna w użyciu) oraz Zig-Zag (jego formuła jest mocno pofalowana, co daje świetny efekt wizualny). Zapewniamy również dwa warianty ich szerokości: 2 mm oraz 4 mm.
Prócz swojego oryginalnego wyglądu i niesamowitej różnorodności, wiórki papierowe mają też inne zalety. Najważniejszą z nich jest ich funkcjonalność i praktyczność. Wypełniacze papierowe chronią delikatne przedmioty w transporcie przed uszkodzeniami mechanicznymi i amortyzują pakunek przed wstrząsami. Wiórki papierowe spełniają swoje zadanie tak samo dobrze, jak ich plastikowe odpowiedniki. Nasze wypełniacze z papieru są w stanie pochłonąć duże ilości płynów, co zapewnia całkowitą ochronę paczki. Wytrzymałość i dobra jakość naszych wiórek sprawia, że nie są one podatne na zniszczenia przez czynniki zewnętrzne — nie blakną oraz nie odbarwiają się. Daje to gwarancje, że ich termin przydatności jest bardzo długi. Są one odporne na zakurzenie, dzięki swojemu niskiemu współczynnikowi pylenia. Zapewnia to zachowanie estetyki paczki od początku transportu aż do jej rozpakowania.
Wiórki papierowe naszej firmy to produkt, który tak jak i my, idzie z duchem kultury Zero Waste. Papierowe wiórki zastępują plastikowe wypełniacze do paczek i prezentów, tym samym ratując naszą planetę przed sztucznym tworzywem. W dodatku wiórki nadają się do recyklingu, ponieważ są biodegradowalne. Dzięki temu materiał, z którego powstały, może zostać przetworzony do ponownego użytku.
W przypadku zamówienia hurtowego skontaktuj się z konsultantem. Możliwa jest sprzedaż na kilogramy w formie sprasowanej w kostkach lub luźnej pakowanej w pudełka.

Aktualizuję ...
  • No products in the cart.