+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]

Contemporary Pendant Lighting

Interior

Minimal Rotating Disc Wall Clock

Decoration

Bamboo Zigzag Pattern Basket

Essentials

Eko rekaw Slivv jako alternatywa dla tradycyjnych opakowań
Tak jak wspomnieliśmy, ten rodzaj opakowania na wino idealnie przylega i dopasowuje się do butelki bez względu na jej kształt. Dzieje się tak, za sprawą materiału, z jakiego został wykonany rękaw Eko Slivv. Do produkcji opakowań wykorzystywana zostaje tektura, która dzięki swojej elastyczności, chroni w 100% każdy produkt. Surowiec, z którego wykonany jest rękaw, czyli papier, nie tylko o wiele łatwiej poddaje się recyklingowi, ale przyczynia się znacząco w trosce o dbałość środowiska. Sposób wytwarzania eko rękawów Slivv gwarantuje dużą wytrzymałość opakowania na butelki, co pozwala na wielokrotne użycie. Marka Selglam dzięki swoim produktom wpisuje się zatem istotnie w politykę wsparcia zero waste.
W jaki jeszcze sposób można bezpiecznie zapakować prezent?
Oprócz praktycznych i ekologicznych otulaczy na butelki spośród dostępnych produktów klienci do dyspozycji mają także eko wypełniacze w formie naturalnych wiórek papierowych, które zabezpieczą każdy zapakowany upominek. Wiórka papierowe są w 100% ekologiczne i biodegradowalne, a dzięki szerokiej gamie kolorów, mogą stać się ciekawym i oryginalnym opakowaniem na prezent. Równie dobrze sprawdzi się papier 3D, który dzięki strukturze przypominającej “plaster miodu”, jest niezwykle trwały i świetnie może zastąpić tradycyjną folię bąbelkową. Wiele dostępnych produktów znajdziemy na stronie https://selglam.com/kat/pakowanie/pudelko-wino.
Rozwiązań i możliwości na ekologiczne pakowanie prezentów jest mnóstwo. Obecnie najważniejszą kwestią jest przede wszystkim dbanie o naszą planetę. Dzięki ciekawym pomysłom na opakowania zero waste od firmy Selglam mamy możliwość ograniczyć chociaż w niewielkim stopniu emisję dwutlenku węgla oraz produkcję odpadów.
Opakowanie na wino – czy inny alkohol w formie elastycznych rękawów.
Szeroki wybór rozmiarów zapewnia możliwość dopasowania opakowania do wybranej wysokości butelki.
Eco rękaw Slivv to innowacyjny produkt do pakowania produktów w słoiczkach, butelkach – kosmetyków w słoiczkach, różnego rodzaju olejków, serum, butelek z winem, słoiczków z przetworami.
Elastyczna formuła rękawa perfekcyjnie chroni produkty ściśle dopasowując się do kształtu opakowania.
Eco rękaw Slivv to innowacyjny produkt z unikalną strukturą fali, która amortyzuje szkodliwe wstrząsy podczas transportu.
Opakowanie pięknie prezentuje produkt, dzięki temu zapakowany produkt można podarować na prezent.

Opakowanie na wino

w postaci rękawa Slivv posiada dodatkową ochronę dna butelki, co sprawia, że zyskujemy pewność, że produkt nie wyśliźnie się z rękawa.

Różne rodzaje i wymiary rękawów w ofercie dają możliwość dostosowania do wielkości pakowanych produktów.
Dostępne różne warianty kolorystyczne.

Doskonale chroni produkty zwłaszcza w szklanych opakowaniach.
Produkt ekologiczny i przyjazny środowisku wykonany z papieru. Produkt świetnie spełnia funkcję zero waste, który można wykorzystać wielokrotnie.

Idealne opakowanie na alkohol – to sposób na innowacyjne i jednocześnie przyjazne środowisku pakowanie produktów.
Pakując swój produkt (szkło, butelkę) w Eco rękaw Slivv zapakujesz pięknie i ekologiczne swój produkt, ponadto zyskujesz pewność, że produkt posiada najlepszą ochronę.

Aktualizuję ...
  • Brak produktów w koszyku.