+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]

PAPIER 3D KRAFT

290,00  brutto

Ekologiczna alternatywa dla foli bąbelkowej czy stretch.
Bezpieczeństwo i wydajność w biodegradowalnym wydaniu.

Brak w magazynie

PAPIER 3D KRAFT

Ekologiczna alternatywa dla foli bąbelkowej w naturalnym kolorze.
Dzięki nacięciom w odpowiedni sposób papier po rozciągnięciu tworzy strukturę „plastra miodu” dając efekt 3D.
Jest bardzo elastyczny dlatego też idealnie dostosowuje się do kształtu produktów.
Ma funkcję zabezpieczającą i jest bardzo wydajny.
Papier 3D daje również efekt folii stretch – po naciągnięciu jedna warstwa przylega do drugiej i nie rozwija się.
Cena dotyczy 1 rolki, równej 450 m.

 

W obliczu coraz intensywniej zachodzących, niekorzystnych zmian klimatycznych z coraz większą uwagą podchodzi się obecnie to kwestii wykorzystania surowców oraz ich wpływu na środowisko naturalne. Pęd życia i brak wolnego czasu zmusza z kolei coraz częściej do korzystania z zakupów wysyłkowych, które oszczędzają czas, a nierzadko i pieniądze. Jak więc w skuteczny sposób pogodzić wygodę zakupów online i konieczność ich dokładnego zabezpieczenia w trakcie wysyłki z postawą zero waste, która stara się maksymalnie zrezygnować z produkcji odpadków, zwłaszcza tych z wykorzystaniem plastiku.

Idealnym rozwiązaniem wydaje się być papier 3D KRAFT, czyli ekologiczna alternatywna dla plastikowej folii bąbelkowej i stretchu. Produkowany bez zastosowania szkodliwych substancji wybielających i barwników, w naturalnym kolorze, wykonany z makulatury, doskonale zabezpieczy każdy delikatny przedmiot, i jest przy tym niezwykle wydajny. Dzięki innowacyjnym nacięciom tworzącym po rozciągnięciu strukturę “plastra miodu” i nadającym papierowi efekt 3D jest on niezwykle elastyczny, dzięki czemu dokładnie przylega do każdego produktu, nawet tego o najbardziej nieregularnych kształtach. Dzięki temu, iż po nałożeniu na siebie kilku warstw papieru ściśle przylegają one do siebie nie rozwijając się, produkt doskonale zastąpi także folię stretch. Niezastąpiony przy wypełnianiu paczek, nie tworzy pyłu, co często zdarza się w przypadku zastosowania tradycyjnego ponacinanego kartonu. Dzięki swojej biodegradowalności papier jest ekologiczny, i stanowi jedną z najbardziej przyjaznych środowisku form zabezpieczania i pakowania towaru. Zastosowanie papieru 3D KRAFT okazuje się także dużo bardziej ekonomiczne od owijania produktów tradycyjnym, “szarym” papierem, dzięki nacięciom w łatwy sposób dochodzi bowiem nie tylko do zwiększenia jego długości, ale również objętości.

Papier 3D KRAFT to idealny wybór dla każdego, kto chce idealnie zabezpieczyć pakowane towary dbając jednocześnie o środowisko i propagując ideę ograniczania szkodliwych odpadków.

5%

zniżki dla Ciebie 🎁

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

Nie wysyłamy SPAMu! Przeczytaj privacy policy .

SKU: PAP3D-BRĄZ Kategorie: ,
Aktualizuję ...
  • Brak produktów w koszyku.