+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]

+48 787 350 963          [email protected]


Papier z nadrukiem – Twoje własne logo, slogan lub grafika

Delikatny papier z nadrukiem do pakowania artykułów idealnie podkreśli jakość twojej marki.
Możesz wyścielić nim także pudełeczko prezentowe lub zabezpieczyć swoje przesyłki.
Wykonujemy nadruk na papierach bezkwasowych wykorzystywanych do pakowania odzieży, obuwia, alkoholi, kosmetyków czy ceramiki.
Papier bezkwasowy charakteryzuje się właściwościami przeciwutleniającymi, przez co może być stosowany do pakowania wyrobów z metali szlachetnych, biżuterii, zegarków lub innych wyrobów jubilerskich. Biorąc pod uwagę potrzeby klienta wykonujemy unikalne projekty i świadczymy usługi cięcia zadrukowanego papieru na odpowiednie formaty. Papier jest także dostępny na roli, co pozwala na samodzielny dobór idealnego rozmiaru do własnych potrzeb. Wybierając papier z indywidualnym nadrukiem wzmacniasz przekaz swojej marki i możesz dzięki temu wyróżnić się wśród konkurencji.
Papier z nadrukiem to element budujący unboxing experience czyli proces otwierania paczki, który wywołuje pozytywne wrażenia i działa na zmysły odbiorcy.

Na papierze możesz zadrukować swoje logo, motywacyjne hasło czy dowolny wzór, podkreślając tym samym swój przekaz.
Urodziny, jubileusze, święta to tylko niektóre okazje aby sprawić radość bliskim, klientom lub pracownikom, podarować im prezent cechujący się oryginalnością.
Papier jest w pełni ekologiczny i biodegradowalny przez co nie obciąża środowiska naturalnego.
W myśl idei zero waste zachęcamy swoich klientów aby papier po rozpakowaniu został użyty ponownie.
Realizujemy zamówienia od 20kg.

Papier z nadrukiem

Ekologiczny i biodegradowalny papier z indywidualnym nadrukiem, zawierającym slogan albo logo firmy, podkreśli wyjątkową jakość usług świadczonych w zakresie danego przedsiębiorstwa. Tego typu rozwiązania świetnie nadają się do pakowania oraz wyścielania paczki od wewnątrz, dbając o zapewnienie odpowiedniej amortyzacji artykułów w trakcie transportu czy przenoszenia. Papier stworzony zgodnie z założeniami filozofii zero waste pozwala w odpowiedni sposób zadbać o otaczające nas środowisko naturalne i dobro planety. Współcześnie coraz większa ilość klientów zwraca uwagę na jakościowe wybory, dotyczące używanych przez firmy materiałów, także tych dotyczących pakowania samych paczek. Papiery bezkwasowe, wykorzystywane w celu pakowania odzieży, artykułów kosmetycznych, ceramiki czy obuwia, świetnie nadają się do personalizacji poprzez umieszczanie na nich odpowiednich grafik. Dzięki właściwościom przeciwutleniającym tego typu rozwiązania sprawdzają się także w przypadku opakowań zawierających biżuterię oraz metale szlachetne. 

Na tego typu papierze możesz zadrukować dowolne hasło, wzór z dekoracyjnymi elementami czy przekaz dla klienta, który wzmocni pozycję twojej firmy w branży. Takie rozwiązanie sprawdzi się też idealnie w przypadku wyjątkowych okazji w postaci urodzin czy jubileuszy, pozwalając na sprawienie w pełni przemyślanego prezentu, z dbałością o wszystkie detale. Wystarczy, że prześlesz gotowy projekt nadruku w formie .pdf lub .png wraz z oczekiwaną liczbą arkuszy oraz jego wymiarami, a my postaramy się zadbać o całą resztę. Papier z unikatowym nadrukiem stanowi świetny środek do wyróżnienia się w branży na tle pozostałych marek oraz wzmacnia tzw. unboxing experience, związany z doświadczeniami towarzyszącymi klientom w trakcie otwierania wysoce spersonalizowanej przesyłki. Wysoka wytrzymałość oraz odporność papieru na rozerwanie, sprawia, że spokojnie można go użyć powtórnie, bez potrzeby natychmiastowego wyrzucania czy utylizowania takiego produktu. Aktualizuję ...
  • Brak produktów w koszyku.