+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]

Contemporary Pendant Lighting

Interior

Minimal Rotating Disc Wall Clock

Decoration

Bamboo Zigzag Pattern Basket

Essentials

Ekologiczny i biodegradowalny papier pakowy. Pięknie zapakowany produkt podkreśli wizerunek firmy oraz jakość pakowanych produktów.
Wydawać by się mogło, że o papierze powiedziano już wszystko. Czy wiesz jednak, że papier ma ogromny wpływ na kształtowanie wizerunku firmy? Ostatnie lata to wzrost popularności sprzedaży online. Wiele firm zmuszonych zostało do przeniesienia własnego biznesu do sieci. Prowadzenie działalności związanej ze sprzedażą produktów online to szereg zalet oraz ogromne wyzwanie. Przede wszystkim pojawia stę pytanie, jak zatrzymać klienta na dłużej? Cóż, daj mu się poznać! Prezentacja marki i produktów zaczyna się od reklamy w sieci, a kończy na doręczeniu przesyłki. Dawniej, wysyłając paczkę do klienta, znaczenie miało odpowiednie jej zabezpieczenie. Dzisiaj, chodzi także o prezentację artykułu, a przede wszystkim całej firmy. Opakowanie ma zabezpieczać, być wyjątkowe i ekologiczne. I tak oto, do łask wrócił znany wszystkim papier. Z tego artykułu dowiesz się czym jest papier pakowy i dlaczego powinieneś się z nim zaprzyjaźnić.

Papier do pakowania

– jako wybór konsumenta.
Klienci sklepu online pozbawieni są komfortu bezpośredniego zetknięcia się z obsługą klienta, wejścia w interakcję z produktami oraz doświadczenia energii marki. To czy klient wróci, między innymi zależy od emocji jakie mu towarzyszą podczas procesu całej sprzedaży. Od wejścia na stronę internetową, do odpakowania przesyłki. Należy pamiętać, że współczesna firma oprócz tego, że dba o własny interes, to jeszcze troszczy się o potrzeby Ziemi. Używasz foli bąbelkowej i plastikowych wypełniaczy do zabezpieczenia przesyłek? Lepiej z tym skończ. Współczesny konsument chce być eko, segreguje śmieci i unika plastiku. Konsumenci widzą papier jako materiał naturalny i przyjazny dla środowiska. Przedsiębiorca powinien widzieć w nim element zabezpieczający towar i prezentujący jego własną markę.

Papier pakowy

– ekologiczne zabezpieczenie przesyłki.
Papier pakowy podzielić można na kilka rodzajów. To jest, na ten, który służy do wypełniania pustej przestrzeni paczki. Oraz na ten, dzięki któremu zaprezentujesz produkt. Jeśli szukasz ekologicznego sposobu wypełnienia paczki i zabezpieczenia towaru, wybierz papier kraftowy lub bezglizowy. Ten rodzaj papieru pakowego wyróżnia wytrzymałości oraz odporności na zniszczenia. Ponadto to uosobienie minimalizmu, ekologii i estetyki. Dawniej wykorzystywany jako okładka na książki, dziś króluje jako wypełniacz paczek. Bez względu na to czy prowadzisz działalność związaną ze sprzedażą kosmetyków, żywności, ubrań lub domowych akcesoriów, papier pakowy poradzi sobie z zabezpieczeniem każdego towaru. Papier ten zazwyczaj sprzedawany jest w rolkach na arkusze. Dodatkowym atutem papierów kraftowych jest ich atrakcyjna cena.

Papier do pakowania – barwiona bibułka i SEDA.
Dobrze zaprojektowane opakowanie opowiada historię firmy i wartości, które jej przyświecają. Odbierając przesyłkę, klient po raz pierwszy doświadcza bezpośredniego kontaktu z firmą. Można więc stwierdzić, że to najważniejszy moment budowy emocji i więzi z brandem. Owinięty ekologicznym papierem pakowym produkt przedstawia wizerunek firmy rzetelnej, dbającej o szczegóły, klienta i planetę. Papier ten zwany jest także papierem bibułkowym. Charakteryzuje go niska gramatura oraz delikatny wygląd. Papier ten dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Dzięki temu firma z powodzeniem dopasuje go do własnej identyfikacji wizualnej. Dodatkowym uatrakcyjnieniem papieru będzie jego personalizacja i naniesienie logo firmy. Badania pokazują, że klient w zetknięciu z otagowanym papierem ma poczucie towaru wartościowego i ekskluzywnego. Oprócz tego, że papier ten świetnie prezentuje wysyłany produkt, to jeszcze jest ekologiczny i w 100% biodegradowalny.

Aktualizuję ...
  • No products in the cart.