+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]
KROK 1
+48 787 350 963          [email protected]
KROK 2
wstążka, personalizowana wstążka, kreatywne pakowanie, indywidualny nadruk, personalizacja, wstążka z nadrukiem
KROK 3
wstążka, personalizowana wstążka, kreatywne pakowanie, indywidualny nadruk, personalizacja, wstążka z nadrukiem
KROK 4
wstążka, personalizowana wstążka, kreatywne pakowanie, indywidualny nadruk, personalizacja, wstążka z nadrukiem

WSTĄŻKA ATŁASOWA I SATYNOWA
Wstążka z logo to idealny element, który wykańcza i dekoruje całą przesyłkę.
W ofercie znajdują się dwa rodzaje wstążek, atłasowe oraz satynowe. Każda z nich charakteryzuje się perfekcyjną jakością wykonania co przekłada się na ich wytrzymałość. Atłasowa wstążeczka ze wzmocnionym rantem doskonale sprawdzi się do zapakowania przesyłek premium. Natomiast wstążka satynowa będąca przyjemna w dotyku z pięknym połyskiem doda szyku i elegancji każdej zapakowanej rzeczy.

Oferujemy możliwość barwienia wstążki w dowolnym odcieniu z palety pantone. Ponadto istnieje możliwość personalizacji wstążki poprzez nadruk logo, dzięki temu w doskonały sposób możemy podkreślić wizerunek firmy.

Wstążki personalizowane

mogą być używane do pakowania przesyłek PR oraz do celów marketingowych, co niezawodnie wzmacnia wyjątkowość i dbałość prezentowanych produktów. Znakomicie sprawdzą się również jako element eksponujący daną okazję jak na przykład święta, urodziny czy wesele. W związku z tym wstążki można wykorzystać nie tylko do upiększania szykownych przesyłek czy niesamowitych prezentów, ale również inspirujących wnętrz
i innych elementów dekoracyjnych, przygotowanych na różne wyjątkowe okazje.
Z dużą łatwością stworzysz przy jej pomocy, przepiękne kokardy i sploty, ponieważ jej struktura i formuła są elastyczne oraz łatwe do formowania.

Dostępne różne szerokości i długości wstążki, które dają możliwość dopasowania produktu do własnych potrzeb.

.
Jeżeli chcesz zadrukować wstążkę wyślij nam grafikę w formacie .pdf lub .png na [email protected]

*Dostępne szerokości
8mm, 10mm, 15mm, 20mm, 25mm, 38mm, 50mm

*Dostępne długości
100 m, 200 m, 500 m

Wstążka z logo: klasa i dekoracja w jednym

Odpowiednie zapakowanie paczki oraz prezentu ma duże znaczenie. Obecnie świadomość w tym zakresie jest większa, dlatego też wiele firm decyduje się na spersonalizowane pudełka do paczek i upominków dla strategicznych partnerów przedsiębiorstwa w danej branży. W czasach dużej konkurencji warto jednak wykroczyć poza schemat i pójść o krok dalej. Wstążka z logo stanowi dodatek, który pozwoli udekorować pakunek oraz dobrze podkreślić status jego nadawcy. Atłasowe oraz satynowe wstążki mają spersonalizowany charakter, ponieważ są wykonywane pod konkretne zamówienie. Dzięki temu klient otrzymuje produkt w 100% zindywidualizowany i spersonalizowany pod każdym kątem. Wstążki wykonane z atłasu doskonale się nadają do pakowania paczek premium np. dla influenserów lub prezentów dla ważnych partnerów marki, a wstążeczki satynowe będą doskonale uzupełniać standardowe przesyłki dla klientów.

Wstążka do paczki? Czy to nie za dużo?

Czy zamówiony towar może mieć postać ładnie zapakowanego prezentu? Taki sposób pakowania z pewnością dobrze świadczy o marce. Niektórym przedsiębiorcom może się wydawać, że jest to zbyt wiele, ale faktycznie praktycznie każdy lubi dostawać prezenty. Wysoka jakość produktów jest tym, bez czego nie warto wkraczać na rynek, ale zadbane opakowanie może również w znaczący sposób przyczynić się do pozytywnej reklamy marki. Dodatkowo warto mieć tu na uwadze, że wstążeczka z logo stanowi źródło reklamy. Paczka w formie prezentu nie tylko ładnie się prezentuje, ale ma też ważny przekaz marketingowy, który może z powodzeniem dotrzeć do zamawiającego. Oferowane przez nas wstążki można zamówić z dowolnym nadrukiem oraz w kolorze, jaki najbardziej przypadnie do gustu samemu przedsiębiorcy. Aby wizerunek marki był spójny poleca się wybieranie barwy, która nawiązuje do branży lub samej firmy ze względu np. na logo. Wstążeczki z logo oraz pakowanie prezentowe jest naprawdę doskonałym pomysłem w okresie świątecznym, ale i w przypadku akcesoriów związanych z uroczystościami – np. urodzinami, ślubami, rocznicami itp.


Aktualizuję ...
  • Brak produktów w koszyku.