+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]

Contemporary Pendant Lighting

Interior

Minimal Rotating Disc Wall Clock

Decoration

Bamboo Zigzag Pattern Basket

Essentials

Papier pakowy do żywności to najpopularniejszy z materiałów pakowych na świecie. Znajduje wysokie zastosowanie w przemyśle spożywczym do pakowania, zabezpieczania, pieczenia lub oddzielania produktów. Wpływa on nie tylko na świeżość przechowywanych produktów, ale i pomaga zachowywać ich smak. Może być wykorzystywany w branży spożywczej, jak i przemysłowej. Idealnie sprawdza się w pakowaniu żywności, wędlin, serów, jak i ciast oraz deserów. Innowacyjna technika powlekania gwarantuje najwyższą jakość, która sprawia, że papier często wybierany jest do restauracji i lokali gastronomicznych.

Papier do żywność

nie posiada warstwy PE ani dodatków folii co czyni go ekologicznym i biodegradowalnym, przyjaznym dla środowiska. Produkt posiada niezbędne atesty dopuszczające do kontaktu z żywnością, czyniąc go bezpiecznym dla zdrowia Twoich klientów. Odpowiedzialna produkcja Zero Waste nie wytwarza odpadów, zamiast tego sprzyja naturalnemu rozkładowi i ponownemu wykorzystaniu zasobów, dbając o środowisko i ludzkie zdrowie. Działanie w myśl ruchu Zero Waste niewątpliwie przyczynia się do przeciwdziałania zmianom klimatycznym. To idealne rozwiązanie, które powinno być wprowadzone w każdym przedsiębiorstwie. To nie tylko ograniczenie wydatków, ale i efektywne rozwiązanie, które wierzy, że kultura eko może być rozsiewana coraz szerzej.
Papier pakowy do żywności występuje w dwóch kolorach, białym oraz brązowym. Ze względu na możliwość wykonania indywidualnego nadruku papier jest całkowicie uniwersalny. Dostępny w rolach lub arkuszach pozwala na szybkie pakowanie produktów. Papier pakowy charakteryzuje się nie tylko wysoką jakością, ale i wytrzymałością wykonania oraz odpornością na wysokie temperatury nawet do 220 stopni. Jednostronna tłuszczoszczelna powłoka chroni przed przesiąkaniem żywności. Papiery pakowe to od lat najlepsze produkty doceniane na rynku przez wielu producentów. Cechuje je wygoda użycia, przekładająca się w lekkości papieru, wydajność zapewniająca swobodę użytkowania oraz wymierna oszczędność podczas pakowania produktów.
kartonów z obuwiem.
Papier do pakowania żywności, który posiada atest do kontaktu z żywnością.
Sprawdza się w branży spożywczej, piekarniczo-cukierniczej, ale i przemysłowej, np. do wykładania

Aktualizuję ...
  • Brak produktów w koszyku.