+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]

Contemporary Pendant Lighting

Interior

Minimal Rotating Disc Wall Clock

Decoration

Bamboo Zigzag Pattern Basket

Essentials

Zestawy do zapakowania przesyłki

lub stworzenia kreatywnego pudełka prezentowego.
Zestaw jest wygodnym sposobem na pięknie i ekologicznie zapakowanie prezentu.
Składa się z podstawowego pudełka fasonowego, arkusza delikatnego papieru silk, pierzynki z wiór papierowych.
Delikatny papier dodaje elegancji i podkreśla jakość zapakowanej paczki.
Wiórka papierowe doskonale amortyzują produkt podczas wysyłki ponadto pięknie eksponują.
W zestawie znajduje się również sticker, czyli mała naklejka, która pozwala wykończyć całą kompozycję.

Dwie wersje rozmiarowe dają możliwość dopasowania do wielkości pakowanych rzeczy.

Zestaw można spersonawlizować wybierając kolor papieru i wiórek papierowych, dzięki temu możesz dostosować swoje pudełko prezentowe do okazji.
Każdy element zestawu to produkt ekologiczny. Poszczególne elementy pudełka oraz samo pudełko możesz wykorzystać ponownie wspierając ideę zero waste.

Pięknie zapakowany prezent to dodatkowa radość i przyjemność z otwierania. Gotowy zesaw pozwala na stowrzenie perfekcyjnego unboxing experience przygotowany z najwyższą dbałością o każdy szczegół.

W gotowy box możesz zapakować co tylko chcesz, kosmetyk, słodycze, ubrania, elementy wyposażenia wnętrz.

Gustownie zapakowany prezent zgodny ze stylem zero waste? Z gotowymi zestawami do pakowania przesyłek i podarunków stworzenie ekologicznego i estetycznego prezentu jest w zasięgu ręki. Zastosowane materiały pochodzące z recyklingu zostały poddane drobiazgowej obróbce, w efekcie czego stworzyliśmy produkt pierwszej klasy.
Oferujemy kompletne opakowania w dwóch rozmiarach, na drobne artykuły oraz te nieco bardziej okazałe. Standardowy zestaw składa się z fasonowego pudełka, ozdobnego papieru i wypełniacza, wykonanych z dbałością o detale.  Pudełko wyprodukowane ze sztywnego papieru o wysokiej gramaturze zapewnia zachowanie estetycznego kształtu i ochronę przed uszkodzeniami. Arkusz papieru o delikatnej strukturze silk gwarantuje luksusowy wygląd zawartości. Delikatnie owinięty produkt wewnątrz opakowania wygląda ekskluzywnie i tajemniczo.  Papierowe wiórki, w różnych wariantach kolorystycznych, wypełniają wnętrze paczuszki nie pozostawiając luźnych przestrzeni powietrznych. Oprócz tego prezentują się estetycznie i doskonale eksponują zawartość sprawiając, że cały prezent utrzymany jest w dobrym guście. Do każdego pudełka dołączamy tzw. sticker, czyli naklejkę na której można zapisać imię obdarowywanej osoby lub dowolny krótki tekst, będący charakterystyczny dla danej okazji. Możliwość personalizacji opakowań pozwala na dopasowanie produktu do indywidualnych upodobań. Wszystkie zastosowane materiały są ekologiczne i możliwe do ponownego wykorzystania – jako pudełko na prezent dla kolejnej osoby, skrzyneczka na podręczne akcesoria domowe albo pojemnik na drobne zabawki w pokoju dziecka.
Zestawy do zapakowania przesyłki sprawdzą się nie tylko jako wyszukany sposób na zapakowanie prezentu. Wykorzystane w sklepach internetowych do pakowania zamówionych artykułów, podkreślą profesjonalne podejście i dbałość o klienta. A to wzbudza zaufanie i buduje długofalową relację z kontrahentem. Warto zainwestować w gotowe zestawy, nie tylko oszczędzi to czas, ale przede wszystkim zapewni wysoki standard łańcucha dostaw.

Aktualizuję ...
  • Brak produktów w koszyku.