+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]

Contemporary Pendant Lighting

Interior

Minimal Rotating Disc Wall Clock

Decoration

Bamboo Zigzag Pattern Basket

Essentials

Ekskluzywne papiery pakowe

Ekskluzywne papiery pakowe w postaci delikatnych bibułek silk o gramaturze 18 g/m2.
To co wyróżnia papier pakowy silk to wytrzymałość i przyjemność w dotyku w jednym.
Główną zaletą papieru silk jest to, że papier nie odbarwia. W przypadku wilgoci papier nie zabarwi produktu.

Papier przyjemnie szeleści podczas otwierania paczki, dzięki temu idealnie tworzy niezapomniany unboxing experience, czyli niezapomniany proces otwierania paczki.
Pięknie zapakowanay produkt podkreśli wizerunek firmy, również podkreśla jakość pakowanych produktów. Produkt ekologiczny i biodegradowalny.
Doskonały do zapakowania produktów, tworzenia pudełek prezentowych. Posiada szerokie zastosowanie przede wszystkimdo pakowania odzieży, bielizny, kosmetyków, galanterii, różnego rodzaju elementów wyposażenia wnętrz.

Szeroka gama kolorystyczna, ponad 60 odcieni, daje to możliwość dopasowania koloru do wizerunku marki.
Standardowy wymiar papieru silk 50×75 cm. Oferujemy róznież możliwość przycięcia na mniejsze akrusze o dowolnych wymiarach.

Papier dostępny również w formie roli.

W sprzedaży już od 240 arkuszy…

Możliwość wykonania personalizacji na papierze poprzez nadruk logo lub dowolnej grafiki.

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jakie są korzyści z pakowania prezentów w ekskluzywne papiery?
Z tym pytaniem boryka się wiele osób przygotowujących prezenty dla swoich zarówno z okazji świąt, jak i również innych szczególnych okazji. Dlatego też postanowiliśmy wspólnie z wami przyjrzeć się nieco bliżej kwestii tego, dlaczego warto owijać ekskluzywnym papierem prezenty.
Niezwykła elegancja to podstawa
Podstawową zaletą, jeżeli chodzi o ekskluzywne papiery pakowe, jest ich niezwykły wygląd. Dzięki zastosowaniu cienki arkuszy papieru oraz delikatnych, stonowanych barw możemy podkreślić wygląd naszego prezentu, a co za tym idzie pobudzić dodatkowo zmysły obdarowywanej przez nas osoby. Ponadto w ten prosty sposób możemy sprawić, że nawet jeżeli nasz prezent jest prostym w wyglądzie przedmiotem, to dzięki ekskluzywnym papierom do pakowania może on nabrać zupełnie innego charakteru. Jeżeli chodzi o same papiery, to są one wykonane w specjalnej technice, dzięki której nie ulegają one odbarwieniom. Z tego też względu możemy w nie śmiało pakować na przykład kosmetyki czy też butelki wina. Ponadto możemy zamówić wykonanie na nich nadruku.

Nie zapominajmy o ekologii !
Równie ważne przy tego typu papierach jest to, że po pierwsze podlegają one całkowicie recyklingowi, a po drugie ulegają one znacznie szybciej rozkładowi niż ozdoby wykonywane z tworzyw sztucznych. Dlatego też, jeżeli zależy nam nie tylko na elegancji, ale również na ekologii, to warto rozważyć zakup ekskluzywnego papieru do pakowania naszych paczek i prezentów.
Podsumowanie
Ekskluzywne papiery do pakowania to świetne rozwiązanie dla osób chcących podkreślić wygląd przygotowywany przez nie prezentów. Spodobają się one również osobom, którym zależy na ekologii, ponieważ są one całkowicie biodegradowalne, oraz podlegają recyklingowi. Dlatego, jeżeli szukacie sposobu na sprawienie, żeby wasz prezent wyglądał bardziej elegancko, to ekskluzywne papiery do pakowania mogą się okazać strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

Aktualizuję ...
  • No products in the cart.