+48 17 200 05 16          +48 787 350 963          [email protected]

Unikalne indywidualne systemy pakowania

Witamy w krainie kreatywności

Wiemy, że obecnie każdy z nas chce być wyjątkowy. Opakowanie jest istotną częścią produktu, która może być kluczowym elementem podczas decyzji zakupowej klienta. Dobrze przemyślane i zaprojektowane Indywidualne systemy pakowania,  zaciekawia, przyciąga uwagę, zaskakują i dają przyjemność z otwierania. Selglam to miejsce, w którym  tworzymy ponadczasowe połączenia, gdzie delikatność przenika się z siłą i wytrzymałością, luksus z prostotą, a ekologia i dbałość o najdrobniejszy szczegół stoją na pierwszym miejscu.

indywidualne systemy pakowania

Proponujemy Państwu wysokiej jakości komponenty do pakowania (całe systemy pakowania), które podkreślą wizerunek Państwa firmy. Zapraszamy do magicznego świata delikatnego papieru, wyrafinowanych opakowań i luksusowych rozwiązań pakowania Waszych produktów, prezentów oraz ich ochrony. Każdy z nich możemy spersonalizować, dzięki temu  rozpakowany produkt pozostanie w pamięci na długo.

Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z pakowaniem nasz zespół ekspertów w dziedzinie kreowania wizerunku chętnie służy doradztwem i pomoże stworzyć wyjątkowe opakowanie produktu. Wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie!

systemy pakowania Selglam
unikalne systemy pakowania

Selglam – indywidualne systemy pakowania

W dzisiejszych czasach często mówi się o przeroście formy nad treścią. Ale czy te elementy muszą się wykluczać? Forma – a więc opakowanie, często stanowi wizytówkę produktu, czyli treści. Potrafi wiele powiedzieć o producencie, jest także pierwszym bodźcem, jaki odbiera klient. Nic dziwnego, że ma tak duży wpływ a decyzje zakupowe. Na produkt składa się bowiem nie tylko to, co fizyczne – czyli opakowanie i zawartość. Ważnym elementem są również korzyści niematerialne – a więc prestiż, radość posiadania czy poczucie piękna. Pożądany produkt powinien spełniać oczekiwania klienta od początku do końca. Od przyciągnięcia uwagi, przez przyjemność z otwierania, aż po codzienne użytkowanie.

Warto więc zadbać o spójność i atrakcyjność kompozycji „produkt-opakowanie”. To bardzo ważne w dobie konsumpcjonizmu i walki o klienta. Selglam może pomóc w opracowaniu profesjonalnego systemu pakowania, który podkreśli charakter oferowanych przez Państwa produktów. Projektujemy, a następnie hurtowo produkujemy opakowania na zlecenie klienta.

Selglam to miejsce, gdzie codziennie powstaje mnóstwo opakowań. Nie boimy się więc nietypowych rozwiązań, materiałów ani rozmiarów. Wiedząc, jak ważne podczas zakupów są wrażenia wizualne, dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Przykładamy także dużą wagę do jakości wykonania opakowania, by dobrze komponowało się z wartościowym produktem.

5%

zniżki dla Ciebie 🎁

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

Nie wysyłamy SPAMu! Przeczytaj privacy policy .

Aktualizuję ...
  • Brak produktów w koszyku.